20-21 აპრილი. საქართველოს ჩემპიონატი 14 წლამდე მორაგბეთა შორის 12 კაცა რაგბში.

20-21 აპრილი

ხვამლი არენა

 მის: ნუშის ქუჩა 43

საქართველოს ჩემპიონატი 14 წლამდე მორაგბეთა შორის 12 კაცა რაგბში

(ორ ხელოვნურ საფარიან მოედანზე)

 

A

გუნდი

 

 

 

 

/

ქულა

1

ხარები

--------

 

 

 

 

 

2

ბათუმი

 

--------

 

 

 

 

3

არმაზი

 

 

--------

 

 

 

4

ვეფხვები

 

 

 

--------

 

 

 

B

B

გუნდი

 

 

 

 

/

ქულა

1

აია

--------

 

 

 

 

 

2

ლელო

 

--------

 

 

 

 

3

წიქარა

 

 

---------

 

 

 

4

გორდა

 

 

 

---------

 

 



C

C

გუნდი

 

 

 

 

/

ქულა

1

აკადემია

---------

 

 

 

 

 

2

კოლხი რაინდები

 

---------

 

 

 

 

3

თბილისი

 

 

----------

 

 

 

4

ქორები

 

 

 

---------

 

 

 

 

D

გუნდი

 

 

 

 

/

ქულა

1

არესი

---------

 

 

 

 

 

2

ხვამლი

 

---------

 

 

 

 

3

ხულიგანა

 

 

----------

 

 

 

4

ჩოხოსნები

 

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

 

 

20.04.2019
 

#

 

ანგარიში

დრო

მოედანი

1

ხარები - ვეფხვები

 

12:00

პირველი

2

ბატუმი - არმაზი

 

12:00

მეორე

3

აია - გორდა

 

12:20

პირველი

4

ლელო - წიქარა

 

12:20

მეორე

5

აკადემია - ქორები

 

12:40

პირველი

6

კოლხი რაინდები - თბილისი

 

12:40

მეორე

7

არესი - ჩოხოსნები

 

13:00

პირველი

8

ხვამლი - ხულიგანა

 

13:00

მეორე

9

ხარები - არმაზი

 

13:20

პირველი

10

ბათუმი - ვეფხვები

 

13:20

მეორე

11

აია - წიქარა

 

13:40

პირველი

12

ლელო - გორდა

 

13:40

მეორე

 

შესვენება 14:00 დან 15:00 მდე

 

 

 

13

აკადემია - თბილისი

 

15:00

პირველი

14

კოლხი რაინდები - ქორები

 

15:00

მეორე

15

არესი - ხულიგანა

 

15:20

პირველი

16

ხვამლი - ჩოხოსნები

 

15:20

მეორე

17

ხარები - ბათუმი

 

15:40

პირველი

18

არმაზი - ვეფხვები

 

15:40

მეორე

19

აია - ლელო

 

16:00

პირველი

20

წიქარა - გორდა

 

16:00

მეორე

21

აკადემია - კოლხი რაინდები

 

16:20

პირველი

22

თბილისი - ქორები

 

16:20

მეორე

23

არესი - ხვამლი

 

16:40

პირველი

24

ხულიგანა - ჩოხოსნები

 

16:40

მეორე

 

 

 

 

რეიტინგი (პირველი დღე)
 

1

 

9

 

2

 

10

 

3

 

11

 

4

 

12

 

5

 

13

 

6

 

14

 

7

 

15

 

8

 

16

 

 

 

21.04.2019
 

#

 

ანგარიში

დრო

მოედანი

25

9-16

 

11:00

პირველი

26

10-15

 

11:00

მეორე

27

11-14

 

11:20

პირველი

28

12-13

 

11:20

მეორე

29

1-8

 

11:40

პირველი

30

2-7

 

11:40

მეორე

31

3-6

 

12:00

პირველი

32

4-5

 

12:00

მეორე

33

25-28

 

12:20

პირველი

34

26-27

 

12:20

მეორე

35

25-28

 

12:40

პირველი

36

26-27

 

12:40

მეორე

 

შესვენება 13:00 დან 14:00 მდე

 

 

 

37

29-32

 

14:00

მეორე

38

30-31

 

14:20

მეორე

39

29-32

 

14:00

პირველი

40

30-31

 

14:20

პირველი

41

15

 

14:40

მეორე

42

13

 

15:00

მეორე

43

11

 

15:20

მეორე

44

9

 

14:40

პირევლი

45

7

 

15:00

პირველი

46

5

 

15:20

პირველი

47

3

 

15:40

პირველი

48

1

 

16:00

პირველი

 

 

რეიტინგი
 

1

 

9

 

2

 

10

 

3

 

11

 

4

 

12

 

5

 

13

 

6

 

14

 

7

 

15

 

8

 

16

 
 

 

რეგულაციები

  1. მოედნის ზომა: 90x55
  2. მოთამაშეთა რაოდენობა: 12x12 ( 6 შერკინება, 6 ხაზი) + 6 სათადარიგო
  3. სათამაშოდრო: ერთი თამაში 2x7 წთ
  4. განაცხადი: 18 მოთამაშე 2 მწვრთნელი
  5. შეცვლების რაოდენობა: შეუზღუდავი
  6. შერკინება: მიწოლის და ბურთზე ბრძოლის გარეშე
  7. აუტი: ბურთზე ბრძოლა აწევის გარეშე
  8. ფეხით თამაში: შეუზღუდავი
  9. ყვითელი ბარათი: 2 წთ გუნდი კაცნაკლული რჩება ხოლო ყვითლის მიმღები მოთამაშე თამაშის ბოლომდე დისკვალიფიცირებულია.
  10. წითელი: გუნდი თამაშის ბოლომდე კაცნაკლული რჩება წითელის მიმღები მოთამაშე ტურნირის ბოლომდე დისკვალიფიცირებული.

ფლეიოფისთამაშის ფრის დამთავრების შემთხვევაში გამარჯვებულს გამოვლენს არეკნების სერია:

  1. 3-3 არეკნი.
  2. არეკნების ფრის დამთავრების შემთხვევაში გამარჯვებულს გამოავლენს არეკნები პირველ გაფუჭებამდე ( 1-1არეკნი).

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 
ტაბლო

მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

ქინგზ [აფრ]

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ოვალის ამქარი

განაცხადთა მიღება დასრულდა

ლიგების ყველა [2952] მორაგბე [ 07/08 @ 19.20 ]

კაცი [1228] | ა’ლიგელი [674] | ბ’ლიგელი [1050]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

9

10

6

6

31

19

14

19

52

83

განაცხადის შევსება-გამოგზავნა

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულათა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო