4-5 მაისი 2019წ ავჭალის სარაგბო მოედანი მის: სარაჯიშვილის გამზირი 27 „საქართველოს ჩემპიონატი 14 წლამდე მორაგბეთა შორის 12 კაცა რაგბში“

 

A

A

გუნდი

 

 

 

 

/

ქულა

1

ხარები

--------

 

 

 

 

 

2

ბათუმი

 

--------

 

 

 

 

3

არმაზი

 

 

--------

 

 

 

4

ვეფხვები

 

 

 

--------

 

 

 

B

B

გუნდი

 

 

 

 

/

ქულა

1

აია

--------

 

 

 

 

 

2

ლელო

 

--------

 

 

 

 

3

წიქარა

 

 

---------

 

 

 

4

გორდა

 

 

 

---------

 

 



C

გუნდი

 

 

 

 

/

ქულა

1

აკადემია

---------

 

 

 

 

 

2

კოლხი რაინდები

 

---------

 

 

 

 

3

თბილისი

 

 

----------

 

 

 

4

ქორები

 

 

 

---------

 

 

 

D

D

გუნდი

 

 

 

 

/

ქულა

1

არესი

---------

 

 

 

 

 

2

ხვამლი

 

---------

 

 

 

 

3

ხულიგანა

 

 

----------

 

 

 

4

ჩოხოსნები

 

 

 

---------

 

 

 

 

 

04.05.2019

 

#

 

ანგარიში

დრო

მოედანი

1

ხარები - ვეფხვები

 

12:00

ბუნებრივი

2

ბატუმი - არმაზი

 

12:00

ხელოვნური

3

აია - გორდა

 

12:20

ბუნებრივი

4

ლელო - წიქარა

 

12:20

ხელოვნური

5

აკადემია - ქორები

 

12:40

ბუნებრივი

6

კოლხი რაინდები - თბილისი

 

12:40

ხელოვნური

7

არესი - ჩოხოსნები

 

13:00

ბუნებრივი

8

ხვამლი - ხულიგანა

 

13:00

ხელოვნური

9

ხარები - არმაზი

 

13:20

ბუნებრივი

10

ბათუმი - ვეფხვები

 

13:20

ხელოვნური

11

აია - წიქარა

 

13:40

ბუნებრივი

12

ლელო - გორდა

 

13:40

ხელოვნური

 

შესვენება 14:00 დან 15:00 მდე

 

 

 

13

აკადემია - თბილისი

 

15:00

ბუნებრივი

14

კოლხი რაინდები - ქორები

 

15:00

ხელოვნური

15

არესი - ხულიგანა

 

15:20

ბუნებრივი

16

ხვამლი - ჩოხოსნები

 

15:20

ხელოვნური

17

ხარები - ბათუმი

 

15:40

ბუნებრივი

18

არმაზი - ვეფხვები

 

15:40

ხელოვნური

19

აია - ლელო

 

16:00

ბუნებრივი

20

წიქარა - გორდა

 

16:00

ხელოვნური

21

აკადემია - კოლხი რაინდები

 

16:20

ბუნებრივი

22

თბილისი - ქორები

 

16:20

ხელოვნური

23

არესი - ხვამლი

 

16:40

ბუნებრივი

24

ხულიგანა - ჩოხოსნები

 

16:40

ხელოვნური

 

 

რეიტინგი (პირველი დღე)

 

1

 

9

 

2

 

10

 

3

 

11

 

4

 

12

 

5

 

13

 

6

 

14

 

7

 

15

 

8

 

16

 

 

 

05.05.2019

#

 

ანგარიში

დრო

მოედანი

25

9-16

 

11:00

ბუნებრივი

26

10-15

 

11:00

ხელოვნური

27

11-14

 

11:20

ბუნებრივი

28

12-13

 

11:20

ხელოვნური

29

1-8

 

11:40

ბუნებრივი

30

2-7

 

11:40

ხელოვნური

31

3-6

 

12:00

ბუნებრივი

32

4-5

 

12:00

ხელოვნური

33

25-28

 

12:20

ბუნებრივი

34

26-27

 

12:20

ხელოვნური

35

25-28

 

12:40

ბუნებრივი

36

26-27

 

12:40

ხელოვნური

 

შესვენება 13:00 დან 14:00 მდე

 

 

 

37

29-32

 

14:00

ხელოვნური

38

30-31

 

14:20

ხელოვნური

39

29-32

 

14:00

ბუნებრივი

40

30-31

 

14:20

ბუნებრივი

41

15

 

14:40

ხელოვნური

42

13

 

15:00

ხელოვნური

43

11

 

15:20

ხელოვნური

44

9

 

14:40

ბუნებრივი

45

7

 

15:00

ბუნებრივი

46

5

 

15:20

ბუნებრივი

47

3

 

15:40

ბუნებრივი

48

1

 

16:00

ბუნებრივი

 

 

რეიტინგი

 

1

 

9

 

2

 

10

 

3

 

11

 

4

 

12

 

5

 

13

 

6

 

14

 

7

 

15

 

8

 

16

 
 

 

რეგულაციები

  1. მოედნის ზომა: 90x55
  2. მოთამაშეთა რაოდენობა: 12x12 ( 6 შერკინება, 6 ხაზი) + 6 სათადარიგო
  3. სათამაშოდრო: ერთი თამაში 2x7 წთ
  4. განაცხადი18 მოთამაშე 2 მწვრთნელი
  5. შეცვლების რაოდენობა: შეუზღუდავი
  6. შერკინება: მიწოლის და ბურთზე ბრძოლის გარეშე
  7. აუტი: ბურთზე ბრძოლა აწევის გარეშე
  8. ფეხით თამაში: შეუზღუდავი
  9. ყვითელი ბარათი2 წთ გუნდი კაცნაკლული რჩება ხოლო ყვითლის მიმღები მოთამაშე თამაშის ბოლომდე დისკვალიფიცირებულია.
  10. წითელი: გუნდი თამაშის ბოლომდე კაცნაკლული რჩება წითელის მიმღები მოთამაშე ტურნირის ბოლომდე დისკვალიფიცირებული.

ფლეიოფისთამაშის ფრის დამთავრების შემთხვევაში გამარჯვებულს გამოვლენს არეკნების სერია:

  1. 3-3 არეკნი.
  2. არეკნების ფრის დამთავრების შემთხვევაში გამარჯვებულს გამოავლენს არეკნები პირველ გაფუჭებამდე ( 1-1არეკნი ).
უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

V ტური

სრულად

პარ 18/10   დიდი დიღომი, ლელო   18.00

შაბ 19/10   ქუთაისი   16.00

შაბ 19/10   ავჭალა   18.00

კვი 20/10   ნუცუბიძე   16.00

კვი 20/10   გორი, ჭალა   18.00

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

23-კაცა რაზმი    ქალაქი  |  ლაივ’სტატისტიკა    LV ანგარიში

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

_14:43$

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

$33:07_

ხუთ

03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

_10:45$

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

_08:27$

ბორჯღალოსანთა მედია’ნობათი

ჩვენი 31-კაცა რაზმი  |  მსაჯები

ოვალის ამქარი

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო