19 მაისი 2019 (კვირა) – 10 და 8 წლამდე ასაკის ფესტივალი.

პატარძეულის რაგბის მოედანი.

ბუნებრივი

2008-2009 მოედნისზომა: 45x30

სათამაშო დრო:ერთი თამაში 10წთ

რაოდენობა: 7x7

 

პირველი მოედანიხვამლი1 , ლელო ვარ1 , ვეფხვები1 , აკადემია , მამონტები1.

მეორე მოედანი აკადემია ვაკ , ხვამლი2 , ვეფხვები2 , ლელო ვარ2 , მამონტები2.

მესამე მოედანი- ხვამლი3 , ხვამლი4 , აკადემია ნუც , არმია , ფესვები.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

10:30

ლელო ვარ1 - მამონტები1

ხვამლი2 - მამონტები2

ხვამლი4 - ფესვები

10:45

ვეფხვები1 - აკადემია

ვეფხვები2 - ლელო ვარ2

აკადემია ნუც - არმია

11:00

ხვამლი1 - მამონტები1

აკადემია ვაკ - მამონტები2

ხვაამლი3 - ფესვები

11:15

ლელო ვარ1 - აკადემია

ხვამლი2 - ლელო ვარ2

ხვამლი4 - არმია

11:30

ხვამლი1 - ვეფხვები1

აკადემია ვაკ - ვეფხვები2

ხვამლი3 - აკადემია ნუც

11:45

აკადემია - მამონტები1

ლელო ვარ2 - მამონტები2

არმია - ფესვები

12:00

ლელო ვარ1 - ვეფხვები1

ხვამლი2 - ვეფხვები2

ხვამლი4 - აკადემია ნუც

12:15

ხვამლი1 - აკადემია

აკადემია ვაკ - ლელო ვარ2

ხვამლი3 - არმია




პირველი მოედანი ლელო დიღ1 , თელავი1 , ჯიქი , არმაზი1 , ლოკომოტივი.

მეორე მოედანი თელავი2 , ყოჩები ბოლ , გორდა , ლელო დიღ2 , არმაზი2.

მესამე მოედანი- ლელო დიღ3 , ყოჩები კაზ , მიმინო , თუშები , ლეგიონი.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

12:30

თელავი1 - ლოკომოტივი

ყოჩები ბოლ - არმაზი2

ყოჩები კაზ - ლეგიონი

12:45

ჯიქი - არმაზი1

გორდა - ლელო დიღ2

მიმინო - თუშები

13:00

ლელო დიღ1 - ლოკომოტივი

თეავი2 - არმაზი2

ლელო დიღ3 - ლეგიონი

13:15

თელავი1 - არმაზი1

ყოჩები ბოლ - ლელო დიღ2

ყოჩები კაზ - თუშები

13:30

ლელო დიღ1 - ჯიქი

თელავი2 - გორდა

ლელო დიღ3 - მიმინო

13:45

არმაზი1 - ლოკომოტივი

ლელო დიღ2 - არმაზი2

თუშები - ლეგიონი

14:00

თელავი1 - ჯიქი

ყოჩები ბოლ - გორდა

ყოჩები კაზ - მიმინო

14:15

ლელო დიღ1 - არმაზი1

თელავი2 - ლელო დიღ2

ლელო დიღ3 - თუშები




პირველი მოედანიხარები1 , ხულიგანა1 , მერანი , ჩოხოსნები1 , ქორები1.

მეორე მოედანიიუნკერები , ბუღები , რაშები1 , წიქარა , მართვე.

მესამე მოედანიავჭალა , ხარები2 , ხულიგანა2 , ჩოხოსნები2 , ქორები2 , რაშები2.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

14:30

ხულიგანა1 - ქორები1

ბუღები - მართვე

ავჭალა - რაშები2

14:45

მერანი - ჩოხოსნები1

რაშები1 - წიქარა

ხარები2 - ქორები2

15:00

ხარები1 - ქორები1

იუნკერები - მართვე

ხულიგანა2 - ჩოხოსნები2

15:15

ხულიგანა1 - ჩოხოსნები1

ბუღები - წიქარა

ავჭალა - ქორები2

15:30

ხარები1 - მერანი

იუნკერები - რაშები1

ხულიგანა2 - რაშები2

15:45

ჩოხოსნები1 - ქორები1

წიქარა - მართვე

ხარები2 - ჩოხოსნები2

16:00

ხულიგანა1 - მერანი

ბუღები რაშები1

ქორები2 - რაშები2

16:15

ხარები1 - ჩოხოსნები1

იუნკერები - წიქარა

ავჭალა - ჩოხოსნები2

16:30

 

 

ხარები2 - ხულიგანა2

 

2010– 2011მოედნის ზომა:30 x 20

სათამაშო დრო:ერთი თამაში 7წთ. რაოდენობა: 5x5.

 

პირველი მოედანიხარები1 , აკადემია ვაკ , ლელო დიღ1 , ხულიგანა1 , მერანი1.

მეორე მოედანი მერანი2 , ლელო დიღ2 , აკადემია ნუც , ხარები2 , ხულიგანა2.

მესამე მოედანიქორები , ლოკომოტივი , ლაშარი , მართვე , ჩოხოსნები.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

17:00

აკადემია ვაკ - მერანი1

ლელო დიღ2 - ხულიგანა2

ლოკომოტივი - ჩოხოსნები

17:10

ლელო დიღ1 - ხულიგანა1

აკადემია ნუც - ხარები2

ლაშარი - მართვე

17:20

ხარები1 - მერანი1

მერანი2 - ხულიგანა2

ქორები - ჩოხოსნები

17:30

აკადემია ვაკ - ხულიგანა1

ლელო დიღ2 - ხარები2

ლოკომოტივი - მართვე

17:40

ხარები1 - ლელო დიღ1

მერანი2 - აკადემია ნუც

ქორები - ლაშარი

17:50

ხულიგანა1 - მერანი1

ხარები2 - ხულიგანა2

მართვე - ჩოხოსნები

18:00

აკადემია ვაკ - ლელო დიღ1

ლელო დიღ2 - აკადემია ნუც

ლოკომოტივი - ლაშარი

18:10

ხარები1 - ხულიგანა1

მერანი2 - ხარები2

ქორები - მართვე

 


პირველი მოედანიარმაზი1 , რაშები1 , ლელო ვარ1 , მამონტები1 , ვეფხვები1.

მეორე მოედანი რაშები2 , არმაზი2 , მამონტები2 , წიქარა , ვეფხვები2.

მესამე მოედანიავჭალა , ჯიქი , ბუღები , დევები , არმია , თუშები.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

18:20

რაშები1 - ვეფხვები1

არმაზი2 - ვეფხვები2

ავჭალა - თუშები

18:30

ლელო ვარ1 - მამონტები1

მამონტები2 - წიქარა

ჯიქი - არმია

18:40

არმაზი1 - ვეფხვები1

რაშები2 - ვეფხვები2

ბუღები - დევები

18:50

რაშები1 - მამონტები1

არმაზი2 - წიქარა

ავჭალა - არმია

19:00

არმაზი1 - ლელო ვარ1

რაშები2 - მამონტები2

ბუღები - თუშები

19:10

მამონტები1 - ვეფხვები1

წიქარა - ვეფხვები2

ჯიქი - დევები

19:20

რაშები1 - ლელო ვარ1

არმაზი2 - მამონტები2

არმია - თუშები

19:30

არმაზი1 - მამონტები1

რაშები2 - წიქარა

ავჭალა - დევები

19:40

 

 

ჯიქი - ბუღები

 

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

V ტური

სრულად

პარ 18/10   დიდი დიღომი, ლელო   18.00

შაბ 19/10   ქუთაისი   16.00

შაბ 19/10   ავჭალა   18.00

კვი 20/10   ნუცუბიძე   16.00

კვი 20/10   გორი, ჭალა   18.00

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

23-კაცა რაზმი    ქალაქი  |  ლაივ’სტატისტიკა    LV ანგარიში

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

_14:43$

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

$33:07_

ხუთ

03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

_10:45$

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

_08:27$

ბორჯღალოსანთა მედია’ნობათი

ჩვენი 31-კაცა რაზმი  |  მსაჯები

ოვალის ამქარი

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო