25 მაისი 2019 (შაბათი) 14 წლამდე ასაკის საქართველოს ჩემპიონატის მეორე შესარჩევი ეტაპი რაგბი 7 - ში

ავჭალის სარაგბო ბაზა

2004–2005წ.  დრო: 7წთ (გამონაკლისი ფინალი 2x7წთ) რაოდენობა 7x7.

 თამაშები ნახევარ მოედანზე, ფინალი მთლიან მოედანზე

 

პირველი ეტაპი

A

#

გუნდი

       

/

ქულა

1

ხარები

---------

         

2

ვეფხვები

 

----------

       

3

მიმინო

   

----------

     

4

ლელო2

     

---------

   

 

B

#

გუნდი

       

/

ქულა

1

ლელო

---------

         

2

თელავი

 

---------

       

3

არმაზი

   

---------

     

4

იუნკერები

     

---------

   

 

C

#

გუნდი

   

 

 

/

ქულა

1

წიქარა

-------

         

2

ხულიგანა

 

---------

       

3

ქორები

   

---------

     

4

ავჭალა

     

---------

   

 

რეიტინგი (ჯგუფური ეტაპის შემდეგ)

1.

2.

3.

4.

5.

6

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

1

ხარები - ლელო2

12:00

 

პირველი

2

ვეფხვები - მიმინო

12:00

 

მეორე

3

ლელო - იუნკერები

12:10

 

პირველი

4

თელავი - არმაზი

12:10

 

მეორე

5

წიქარა - ავჭალა

12:20

 

პირველი

6

ხულიგანა - ქორები

12:20

 

მეორე

7

ხარები - მიმინო

12:30

 

პირველი

8

ვეფხვები - ლელო2

12:30

 

მეორე

9

ლელო - არმაზი

12:40

 

პირველი

10

თელავი - იუნკერები

12:40

 

მეორე

11

წიქარა - ქორები

12:50

 

პირველი

12

ხულიგანა - ავჭალა

12:50

 

მეორე

13

ხარები - ვეფხვები

13:00

 

პირველი

14

მიმინო - ლელო2

13:00

 

მეორე

15

ლელო - თელავი

13:10

 

პირველი

16

არმაზი - იუნკერები

13:10

 

მეორე

17

წიქარა - ხულიგანა

13:20

 

პირველი

18

ქორები - ავჭალა

13:20

 

მეორე

 

 

 

 

 

 

მეორე ეტაპი

¼ პირველი ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

19

1-8

14:00

 

პირველი

20

2-7

14:00

 

მეორე

21

3-6

14:10

 

პირველი

22

4-5

14:10

 

მეორე

 

 

¼ მეცხრე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

23

9-12

14:20

 

პირველი

24

10-11

14:20

 

მეორე

 

 

½ მეხუთე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

25

19 -22

14:30

 

პირველი

26

20 - 21

14:30

 

მეორე

 

 

½ პირველი ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

27

19-22

14:40

 

პირველი

28

20 - 21

14:40

 

მეორე

 

 

მესამე ეტაპი

 

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

29

მე 11 ადგილისთვის

14:50

 

პირველი

30

მე 9 ადგილისთვის

14:50

 

მეორე

31

მე 7 ადგილისთვის

15:00

 

პირველი

32

მე 5 ადგილისთვის

15:00

 

მეორე

33

მე 3 ადგილისთვის

15:10

 

პირველი

34

ფინალი

15:30

 

მთლიანი

 

 

 

რეიტინგი (პირველი ეტაპის შემდეგ)

1.

2.

3.

4.

5.

6

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

XI ტური

სრულად

პარ 13/12   გორი, ჭალა   17.00

შაბ 14/12   რაგბი პლატო   15.00

შაბ 14/12   ქუთაისი   17.00

კვი 15/12   რაგბი პლატო   15.00

კვი 15/12   დიდი დიღომი, ლელო   17.00

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო