25 მაისი 2019 (შაბათი) 14 წლამდე ასაკის საქართველოს ჩემპიონატის მეორე შესარჩევი ეტაპი რაგბი 7 - ში

შევარდენის სარაგბო ბაზა

2004–2005წ.   დრო: 7წთ (გამონაკლისი ფინალი 2x7წთ) რაოდენობა 7x7. 

თამაშები ნახევარ მოედანზე, ფინალი მთლიან მოედანზე

პირველი ეტაპი

A

#

გუნდი

       

/

ქულა

1

აკადემია

--------

         

2

ჯიქი

 

---------

       

3

გორდა

   

---------

     

4

ვაკე

     

--------

   

 

B

#

გუნდი

       

/

ქულა

1

ხვამლი

-------

         

2

არმია

 

--------

       

3

ყოჩები

   

--------

     

4

დევები

     

--------

   

 

C

#

გუნდი

   

 

 

/

ქულა

1

თბილისი

--------

         

2

ჩოხოსნები

 

--------

       

3

ლოკომოტივი

   

--------

     

4

ბორჯომი

     

--------

   

 

რეიტინგი (ჯგუფური ეტაპის შემდეგ)

1.

2.

3.

4.

5.

6

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

1

აკადემაი - ვაკე

13:00

 

პირველი

2

ჯიქი - გორდა

13:00

 

მეორე

3

ხვამლი - დევები

13:10

 

პირველი

4

არმია - ყოჩები

13:10

 

მეორე

5

თბილისი - ბორჯომი

13:20

 

პირველი

6

ჩოხოსნები - ლოკომოტივი

13:20

 

მეორე

7

აკადემია - გორდა

13:30

 

პირველი

8

ჯიქი - ვაკე

13:30

 

მეორე

9

ხვამლი - ყოჩები

13:40

 

პირველი

10

არმია - დევები

13:40

 

მეორე

11

თბილისი - ლოკომოტივი

13:50

 

პირველი

12

ჩოხოსნები - ბორჯომი

13:50

 

მეორე

13

აკადემია - ჯიქი

14:00

 

პირველი

14

გორდა - ვაკე

14:00

 

მეორე

15

ხვამლი - არმია

14:10

 

პირველი

16

ყოჩები - დევები

14:10

 

მეორე

17

თბილისი - ჩოხოსნები

14:20

 

პირველი

18

ლოკომოტივი - ბორჯომი

14:20

 

მეორე

 

 

 

 

 

 

მეორე ეტაპი

¼ პირველი ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

19

1-8

15:00

 

პირველი

20

2-7

15:00

 

მეორე

21

3-6

15:10

 

პირველი

22

4-5

15:10

 

მეორე

 

 

¼ მეცხრე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

23

9-12

15:20

 

პირველი

24

10-11

15:20

 

მეორე

 

 

½ მეხუთე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

25

19 -22

15:30

 

პირველი

26

20 - 21

15:30

 

მეორე

 

 

½ პირველი ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

27

19-22

15:40

 

პირველი

28

20 - 21

15:40

 

მეორე

 

 

 

მესამე ეტაპი

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

29

მე 11 ადგილისთვის

15:50

 

პირველი

30

მე 9 ადგილისთვის

15:50

 

მეორე

31

მე 7 ადგილისთვის

16:00

 

პირველი

32

მე 5 ადგილისთვის

16:00

 

მეორე

33

მე 3 ადგილისთვის

16:10

 

პირველი

34

ფინალი

16:30

 

მთლიანი

 

 

რეიტინგი (პირველი ეტაპის შემდეგ)

1.

2.

3.

4.

5.

6

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

XI ტური

სრულად

პარ 13/12   გორი, ჭალა   17.00

შაბ 14/12   რაგბი პლატო   15.00

შაბ 14/12   ქუთაისი   17.00

კვი 15/12   რაგბი პლატო   15.00

კვი 15/12   დიდი დიღომი, ლელო   17.00

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო