2 ივნისი (კვირა) 2019 წ – 10 და 8 წლამდე ასაკი სფესტივალი ქ.თელავი

"კავკასიონი რაგბი არენა"

მის: კავკასიონის ქუჩა #51

ბუნებრივი

2008-2009 .მოედნის ზომა: 45x30

სათამაშო დრო:ერთი თამაში 10წთ

რაოდენობა: 7x7

 

პირველი მოედანიმამონტები1 , თელავი1 , არმაზი1 , ხვამლი1 , ავჭალა.

მეორე მოედანიხვამლი2 , მამონტები2 , თელავი2 , წიქარა , არმაზი2.

მესამე მოედანი- დევები , ხვამლი3 , მიმინო , ფესვები , თუშები.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

11:00

თელავი1 - ავჭალა

მამონტები2 - არმაზი2

ხვამლი3 - თუშები

11:15

არმაზი1 - ხვამლი1

თელავი2 - წიქარა

მიმინო - ფესვები

11:30

მამონტები1 - ავჭალა

ხვამლი2 - არმაზი2

დევები - თუშები

11:45

თელავი1 - ხვამლი1

მამონტები2 - წიქარა

ხვამლი3 - ფესვები

12:00

მამონტები1 - არმაზი1

ხვამლი2 - თელავი2

დევები - მიმინო

12:15

ხვამლი1 - ავჭალა

წიქარა - არმაზი2

ფესვები - თუშები

12:30

თელავი1 - არმაზი1

მამონტები2 - თელავი2

ხვამლი3 - მიმინო

12:45

მამონტები1 - ხვამლი1

ხვამლი2 - წიქარა

დევები - ფესვები

 

 

პირველი მოედანი- ლელო დიღ1 , ლელო საბ1 , ვეფხვები1 , ჩოხოსნები , ქორები1.

მეორე მოედანივეფხვები2 , ხვამლი4 , ლელო დიღ2 , ქორები2 , ლელო საბ2.

მესამე მოედანი- გორდა , ლელო დიღ3 , ჩოხოს/იუნკე , მართვე , ხვამლი5.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

13:00

ლელო საბ1 - ქორები1

ხვამლი4 - ლელო საბ2

ლელო დიღ3 - ხვამლი5

13:15

ვეფხვები1 - ჩოხოსნები

ლელო დირ2 - ქორები2

ჩოხ/იუნკ - მართვე

13:30

ლელო დიღ1 - ქორები1

ვეფხვები2 - ლელო საბ2

გორდა - ხვამლი5

13:45

ლელო საბ1 - ჩოხოსნები

ხვამლი4 - ქორები2

ლელო დიღ3 - მართვე

14:00

ლელო დიღ1 - ვეფხვები1

ვეფხვები2 - ლელო დიღ2

გორდა - ჩოხ/იუნკ

14:15

ჩოხოსნები - ქორები1

ქორები2 - ლელო საბ2

მართვე - ხვამლი5

14:30

ლელო საბ1 - ვეფხვები1

ხვამლი4 - ლელო დიღ2

ლელო დიღ3 - ჩოხ/იუნკ

14:45

ლელო დიღ1 - ჩოხოსნები

ვეფხვები2 - ქორები2

გორდა - მართვე

 

 

პირველი მოედანიხულიგანა1 , რაშები1 , ხარები1 , აკადემია , თბილისი.

მეორე მოედანიაკადემია ვაკ , ხულიგანა2 , რაშები2 , ლელო ვარ1 , ხარები2.

მესამე მოედანი- მერანი , ლელო ვარ2 , ჯიქი , არმია , აკადემია ნუც.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

15:00

რაშები1 - თბილისი

ხულიგანა2 - ხარები2

ლელო ვარ2 - აკადემი ნუც

15:15

ხარები1 - აკადემია

რაშები2 - ლელო ვარ1

ჯიქი - არმია

15:30

ხულიგანა1 - თბილისი

აკადემია ვაკ - ხარები2

მერანი - აკადემია ნუც

15:45

რაშები1 - აკადემია

ხულიგანა2 - ლელო ვარ1

ლელო ვარ2 - არმია

16:00

ხულიგანა1 - ხარები1

აკადემია ვაკ - რაშები2

მერანი - ჯიქი

16:15

აკადემია - თბილისი

ლელო ვარ1 - ხარები2

არმია - აკადემია ნუც

16:30

რაშები1 - ხარები1

ხულიგანა2 - რაშები2

ლელო ვარ2 - ჯიქი

16:45

ხულიგანა1 - აკადემია1

აკადემია ვაკ - ლელო ვარ1

მერანი - არმია

 

 

2010– 2011მოედნის ზომა:30 x 20

სათამაშო დრო:ერთი თამაში 7წთ.

რაოდენობა: 5x5.

 

 

 

პირველი მოედანილელო დიღ1 , ხვამლი1 , რაშები1 , აკადემია , მერანი1 , წიქარა.

მეორე მოედანიაკადემია ნუც , ლელო დიღ2 , ხვამლი2 , რაშები2 , ავჭალა , მერანი2.

მესამე მოედანი- მართვე , დევები , თუშები , ლელო დიღ3 , ხვამლი3 , ლაშარი.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

17:30

ლელო დიღ1 - წიქარა

აკადემია ნუც - მერანი2

მართვე - ლაშარი

17:40

ხვამლი1 - მერანი1

ლელო დიღ2 - ავჭალა

დევები - ხვამლი3

17:50

რაშები1 - აკადემია

ხვამლი2 - რაშები2

თუშები - ლელო დიღ3

18:00

მერანი1 - წიქარა

ავჭალა - მერანი2

ხვამლი3 - ლაშარი

18:10

ლელო დიღ1 - აკადემია

აკადემია ნუც - რაშები2

მართვე - ლელო დიღ3

18:20

ხვამლი1 - რაშები1

ლელო დიღ2 - ხვამლი2

დევები - თუშები

18:30

ლელო დიღ1 - მერანი1

აკადემია ნუც - ავჭალა

მართვე - ხვამლი3

18:40

რაშები1 - წიქარა

ხვამლი2 - მერანი2

თუშები - ლაშარი

18:50

ხვამლი1 - აკადემია

ლელო დიღ2 - რაშები2

დევები - ლელო დიღ3

 

 

მეოთხე მოედანილელო საბ1 , არმია , ვეფხვები1 , არმაზი1 , მამონტები1 , თელავი1.

მეხუთე მოედანიმამონტები2 , თელავი2 , ჯიქი , ლელო საბ2 , არმაზი2.

ეექვსე მოედანი- ჩოხოსნები , ქორები , ვეფხვები2 , ხარები , ლელო ვარ.

დრო

მეოთხე მოედანი

მეხუთე მოედანი

მეექვსე მოედანი

17:30

ლელო საბ1 - თელავი1

თელავი2 - არმაზი2

ქორები - ლელო ვარ

17:40

არმია - მამონტები1

ჯიქი - ლეო საბ2

ვეფხვები2 - ხარები

17:50

ვეფხვები1 - არმაზი1

მამონტები2 - არმაზი2

ჩოხოსნები - ლელო ვარ

18:00

მამონტები1 - თელავი1

თელავი2 - ლელო საბ2

ქორები - ხარები

18:10

ლელო საბ1 - არმაზი1

მამონტები2 - ჯიქი

ჩოხოსნები - ვეფხვები2

18:20

არმია - ვეფხვები1

ლელო საბ2 - არმაზი2

ხარები - ლელო ვარ

18:30

ლელო საბ1 - მამონტები1

თელავი2 - ჯიქი

ქორები - ვეფხვები2

18:40

ვეფხვები1 - თელავი1

მამონტები2 - ლელო საბ2

ჩოხოსნები - ხარები

18:50

არმია - არმაზი1

   

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

XI ტური

სრულად

პარ 13/12   გორი, ჭალა   17.00

შაბ 14/12   რაგბი პლატო   15.00

შაბ 14/12   ქუთაისი   17.00

კვი 15/12   რაგბი პლატო   15.00

კვი 15/12   დიდი დიღომი, ლელო   17.00

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო