8 ივნისი 2019 (შაბათი) - 12 წლამდე ასაკის ფესტივალი ქ.თბილისი

 

შევარდენის სარაგბო ბაზა

ხელოვნური

2006-2007მოედნის ზომა: 65x47

სათამაშო დროერთი თამაში: 12წთ

რაოდენობა: 9x9 (3 შერკინება 6უკანა ხაზი)

 

 

 

წიქარა , თბილისი , ლელო საბ , ხულიგანა.

ავჭალა , ჯიქი , გორის გორდა , ჩოხოსნები.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

12:00

წიქარა - ხულიგანა

თბილისი - ლელო საბ

12:15

ავჭალა - ჩოხოსნები

ჯიქი - გორდა

12:30

წიქარა - ლელო საბ

თბილისი - ხულიგანა

12:45

ავჭალა - გორდა

ჯიქი - ჩოხოსნები

13:00

წიქარა - თბილისი

ლელო საბ - ხულიგანა

13:15

ავჭალა - ჯიქი

გორდა - ჩოხოსნები

 

 

აკადემია ვაკ , ხარები1 , ლელო ვარ1 , ვეფხვები.

აკადემია ნუც , ხარები2 , ლელო ვარ2 , სურამი.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

13:30

აკადემია ვაკ - ვეფხვები

ხარები1 - ლელო ვარ1

13:45

აკადემია ნუც - სურამი

ხარები2 - ლელო ვარ2

14:00

აკადემია ვაკ - ლელო ვარ1

ხარები1 - ვეფხვები

14:15

აკადემია ნუც - ლელო ვარ2

ხარები2 - სურამი

14:30

აკადემია ვაკ - ხარები1

ლელო ვარ1 - ვეფხვები

14:45

აკადემია ნუც - ხარები2

ლელო ვარ2 - სურამი

 

 

 

ხვამლი1 , არმაზი1 , ლოკომოტივი1 , ლელო დიღ1.

ხვამლი2 , არმაზი2 , ლოკომოტივი2 , ლელო დიღ2.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

15:00

ხვამლი1 - ლელო დიღ1

არმაზი1 - ლოკომოტივი1

15:15

ხვამლი2 - ლელო დიღ2

არმაზი2 - ლოკომოტივი2

15:30

ხვამლი1 - ლოკომოტივი1

არმაზი1 - ლელო დიღ1

15:45

ხვამლი2 - ლოკომოტივი2

არმაზი2 - ლელო დიღ2

16:00

ხვამლი1 - არმაზი1

ლოკომოტივი1 - ლელო დიღ1

16:15

ხვამლი2 - არმაზი2

ლოკომოტივი2 - ლელო დიღ2

 

ყოჩები , ლაშარი , ქორები , ხვამლი3.

ყოჩები ბოლ , მიმინო , ყოჩები კაზ , ხვამლი4.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

16:30

ყოჩები - ხვამლი3

ლაშარი - ქორები

16:45

ყოჩები ბოლ - ხვამლი4

მიმინო - ყოჩები კაზ

17:00

ყოჩები - ქორები

ლაშარი - ხვამლი3

17:15

ყოჩები ბოლ - ყოჩები კაზ

მიმინო - ხვამლი4

17:30

ყოჩები - ლაშარი

ქორები - ხვამლი3

17:45

ყოჩები ბოლ - მიმინო

ყოჩები კაზ - ხვამლი4

 

 

 

დევები , მერანი , ფესვები , არმია , იუნკერები.

დრო

პირველი მოედანი

18:00

მერანი - იუნკერები

18:15

ფესვები - არმია

18:30

დევები - იუნკერები

18:45

მერანი - არმია

19:00

დევები - ფესვები

19:15

არმია - იუნკერები

19:30

მერანი - ფესვები

19:45

დევები - არმია

 

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

XI ტური

სრულად

პარ 13/12   გორი, ჭალა   17.00

შაბ 14/12   რაგბი პლატო   15.00

შაბ 14/12   ქუთაისი   17.00

კვი 15/12   რაგბი პლატო   15.00

კვი 15/12   დიდი დიღომი, ლელო   17.00

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო