საქართველოს ჩემპიონატი რაგბი 7-ში. გორის სარაგბო სტადიონი

16.06.2019 კვირა

2004-2005წ.   დრო: 7წთ (გამონაკლისი ფინალი 2x7წთ)   რაოდენობა 7x7

 

პირველი ეტაპი

A

#

გუნდი

       

ლელოს სხვაობა

ქულა

1

ხარები

------

         

2

წიქარა

 

-------

       

3

არესი

   

------

     

4

ლოკომოტივი

     

-------

   

 

B

#

გუნდი

       

ლელოს

სხვაობა

ქულა

1

აკადემია

--------

         

2

ჩაქვი

 

--------

       

3

თბილისი

   

-------

     

4

გორდა

     

--------

   

 

C

#

გუნდი

       

ლელოს

სხვაობა

ქულა

1

აია

-------

         

2

ლელო

 

--------

       

3

ჯიქი

   

-------

     

4

ჩოხოსნები

     

--------

   

 

D

#

გუნდი

       

ლელოს

სხვაობა

ქულა

1

ხვამლი

-------

         

2

ფოთი

 

--------

       

3

ხულიგანა

   

-------

     

4

ვეფხვები

     

---------

   

 

შენიშვნა: გუნდის მენჯერები 11:20 უნდა გამოცხადნენ ორგანიზატორებთან

 

#

 

დრო

ანგარიში

მოედანი

1

ხარები - ლოკომოტივი

12:00

 

ბუნებრივი

2

წიქარა - არესი

12:00

 

ხელოვნური

3

აკადემია - გორდა

12:10

 

ბუნებრივი

4

ჩაქვი - თბილისი

12:10

 

ხელოვნური

5

აია - ჩოხოსნები

12:20

 

ბუნებრივი

6

ლელო - ჯიქი

12:20

 

ხელოვნური

7

ხვამლი - ვეფხვები

12:30

 

ბუნებრივი

8

ფოთი - ხულიგანა

12:30

 

ხელოვნური

9

ხარები - არესი

12:40

 

ბუნებრივი

10

წიქარა - ლოკომოტივი

12:40

 

ხელოვნური

11

აკადემია - თბილისი

12:50

 

ბუნებრივი

12

ჩაქვი - გორდა

12:50

 

ხელოვნური

13

აია - ჯიქი

13:00

 

ბუნებრივი

14

ლელო - ჩოხოსნები

13:00

 

ხელოვნური

15

ხვამლი - ხულიგანა

13:10

 

ბუნებრივი

16

ფოთი - ვეფხვები

13:10

 

ხელოვნური

17

ხარები - წიქარა

13:20

 

ბუნებრივი

18

არესი - ლოკომოტივი

13:20

 

ხელოვნური

19

აკადემია - ჩაქვი

13:30

 

ბუნებრივი

20

თბილისი - გორდა

13:30

 

ხელოვნური

21

აია - ლელო

13:40

 

ბუნებრივი

22

ჯიქი - ჩოხოსნები

13:40

 

ხელოვნური

23

ხვამლი - ფოთი

13:50

 

ბუნებრივი

24

ხულიგანა - ვეფხვები

13:50

 

ხელოვნური

შესვენება

 

 

მეორე ეტაპი

¼ მეცხრე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

25

9 - 16

15:00

 

ბუნებრივი

26

10 - 15

15:00

 

ხელოვნური

27

11 - 14

15:10

 

ბუნებრივი

28

12 - 13

15:10

 

ხელოვნური

 

¼ პირველიადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

29

1 - 8

15:20

 

ბუნებრივი

30

2 – 7

15:20

 

ხელოვნური

31

3 – 6

15:30

 

ბუნებრივი

32

4 - 5

15:30

 

ხელოვნური

 

½ მეცამეტე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

33

25წ - 28წ

15:40

 

ბუნებრივი

34

26წ - 27წ

15:40

 

ხელოვნური

 

 

½ მეცხრე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

35

25მ - 28მ

15:50

 

ბუნებრივი

36

26მ - 27მ

15:50

 

ხელოვნური

 

 

½ მეხუთე ადგილისთვის

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

37

29წ – 32წ

16:00

 

ხელოვნური

38

30წ - 31წ

16:10

 

ხელოვნური

 

 

½ პირველი ადგილისთვის

 

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

39

29მ – 32მ

16:00

 

ბუნებრივი

40

30მ - 31მ

16:10

 

ბუნებრივი

 

 

მესამე ეტაპი

#

გუნდები

დრო

ანგარიში

მოედანი

41

მე 15 ადგილისთვის

16:20

 

ხელოვნური

42

მე 13 ადგილისთვის

16:20

 

ბუნებრივი

43

მე 11 ადგილისთვის

16:30

 

ხელოვნური

44

მე 9 ადგილისთვის

16:30

 

ბუნებრივი

45

მე 7 ადგილისთვის

16:40

 

ხელოვნური

46

მე 5ადგილისთვის

16:40

 

ბუნებრივი

47

მე 3 ადგილისთვის

16:50

 

ბუნებრივი

48

ფინალი

17:00

 

ბუნებრივი

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 
ტაბლო

მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

ქინგზ [აფრ]

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

ოვალის ამქარი

განაცხადთა მიღება დასრულდა

ლიგების ყველა [2952] მორაგბე [ 07/08 @ 19.20 ]

კაცი [1228] | ა’ლიგელი [674] | ბ’ლიგელი [1050]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

9

10

6

6

31

19

14

19

52

83

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო