7 სექტემბერი. დასავლეთ საქართველოს ბავშვთა სარაგბო ფესტივალი. ქ. ბათუმი. ბათუმის რაგბი არენას მოედანი

7.09.2019 წ. შაბათი.

2005-2006 წ.დ.. რაოდენობა 7X7. დრო 7X7წთ დრო 7წთ.

მონაწილე გუნდები: ბათუმი#1; ჩოხატაური; ქობულეთი; ფოთი#1; ქუთაისი “არესი”; წყალტუბო; ზესტაფონი “არწივები”; ბათუმი#2.

I მოედანი

დრო

გუნდები

შედეგი

დრო

გუნდები

 

11:30

ბათუმი#1-ქობულეთი

 

13:00

წყალტუბო-ბათუმი#2

 

11:45

ქუთაისი”არესი”-ფოთი#1

 

13:15

ზესტაფონი”არწივები’-ჩოხატაური

 

12:00

წყალტუბო-ჩოხატაური

 

13:30

ქობულეთი-ფოთი#1

 

12:15

ზესტაფონი”არწივები”-ბათუმი#2

 

13:30

ქუთაისი”არესი’-ბათუმი#1

 

12:30

ბათუმი#1-ფოთი#1

 

13:45

ზესტაფონი”არწივები”-ჩოხატაური

 

12:45

ქობულეთი-ქუთაისი”არესი”

 

14:00

ჭყალტუბო-ბათუმი#2

 

 

მონაწილე გუნდები: ჩაქვი; ზუგდიდი; ვანი; ფოთი#2; ქუთაისი-”აია’; ბათუმი#2.


II მოედანი

დრო

გუნდები

 

დრო

გუნდები

 

11:30

ჩაქვი-ფოთი#2

 

12:45

ფოთი#2-ბათუმი#2

 

11:45

ზუგდიდი-ვანი

 

13:00

ვანი-ქუთაისი”აია”

 

12:00

ქუთაისი”აია”-ბათუმი#2

 

13:15

ჩაქვი-ზუგდიდი

 

12:15

ჩაქვი-ვანი

 

13:30

ფოთი#2-ბათუმი#2

 

12:30

ზუგდიდი-ქუთაისი”აია”

 

 

 

 

 

 

 

 საქართველოს რაგბის კავშირის

 დასავლეთ საქართველოს

 საქმიანობის კოორდინატორი:                                  /ი. დიაკონიძე/                                         

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 
ტაბლო

დიდი 10

 

I ტური

სრულად

პარ 13/09   მუხიანი, ხვამლი   18.00

შაბ 14/09   დიდი დიღომი, ლელო   15.00

შაბ 14/09   ნუცუბიძე   17.00

კვი 15/09   გორი, ჭალა   15.00

კვი 15/09   ნუცუბიძე   17.00

მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე

ქნგ [აფრ]

24:20

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდ

10:44

პარ

06/09

22.30

მარიფ

შოტლანდ

09:36

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ

03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალ

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფის
ჩვენი 31-კაცა რაზმი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალ

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

ოვალის ამქარი

განაცხადთა მიღება დასრულდა

ლიგების ყველა [3213] მორაგბე [ 15/09 @ 11.20 ]

კაცი [1364] | ა’ლიგელი [723] | ბ’ლიგელი [1126]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

10

6

6

32

19

14

19

52

84

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო