14 სექტემბერი. დასავლეთ საქართველოს ბავშვთა სარაგბო ფესტივალი. ქ. ფოთი. ფოთის რაგბი არენას მოედანი.

14.092019წ. შაბათი.

2007-2008 წ.დ.. რაოდენობა 9X9. დრო 40წთ დრო 2X7წთ. შესვენება 5წთ

მონაწილე გუნდები: ფოთი#1; ფოთი#2; ჩაქვი; ჩოხატაური; ქუთაისი(ჯანაშია); ბათუმი#2; ბათუმი#3; ცაგერი.

I მოედანი

დრო

გუნდები

შედეგი

დრო

გუნდები

 

11:00

ფოთი#1-ჩაქვი

 

13:00

ჩაქვი-ფოთი#2

 

11:20

ფოთი2-ბათუმი#2

 

13:20

ჩოხატაური-ცაგერი

 

11:40

ჩოხატაური-ქუთაისი(არესი)

 

13:40

ქუთაისი(არესი)-ბათუმი#3

 

12:00

ბათუმი#3-ცაგერი

 

14:00

ფოთი#1-ჩაქვი

 

12:20

ფოთი#1-ბათუმი#2

 

14:20

ფოთი#2-ბათუმი#2

 

 

მონაწილე გუნდები: წყალტუბო; ტყიბული; ქობულეთი; ბათუმი#1; გულვერდაშვილი; ვანი.


II მოედანი

დრო

გუნდები

 

დრო

გუნდები

 

11:00

წყალტუბო-ტყიბული

 

12:40

ტყიბული-ბათუმი#1

 

11:20

ქობულეთი-ვანი

 

13:00

წყალტუბო-ქობულეთი

 

11:40

ქუთაისი(აია)-ბათუმი#1

 

13:20

ქუთაისი(აია)-ვანი

 

12:00

წყალტუბო-ვანი

 

13:40

ბათუმი#1-ტყიბული

 

12:20

ქობულეთი-ქუთაისი(აია)

 

14:00

ქობულეთი-წყალტუბო

 

 

 

 

 საქართველოს რაგბის კავშირის

 დასავლეთ საქართველოს

 საქმიანობის კოორდინატორი:                                  /. დიაკონიძე/                                                         

 

 

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 
ტაბლო

დიდი 10

 

I ტური

სრულად

პარ 13/09   მუხიანი, ხვამლი   18.00

შაბ 14/09   დიდი დიღომი, ლელო   15.00

შაბ 14/09   ნუცუბიძე   17.00

კვი 15/09   გორი, ჭალა   15.00

კვი 15/09   ნუცუბიძე   17.00

მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე

ქნგ [აფრ]

24:20

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდ

10:44

პარ

06/09

22.30

მარიფ

შოტლანდ

09:36

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ

03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალ

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფის
ჩვენი 31-კაცა რაზმი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალ

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

ოვალის ამქარი

განაცხადთა მიღება დასრულდა

ლიგების ყველა [3213] მორაგბე [ 15/09 @ 11.20 ]

კაცი [1364] | ა’ლიგელი [723] | ბ’ლიგელი [1126]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

10

6

6

32

19

14

19

52

84

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო