22 სექტემბერი (კვირა) – 13, 11 და 9 წლამდე ასაკის ფესტივალი ქ.თბილისი "ნუცუბიძის რაგბის სტადიონი"

მის: ავთო ვარაზის 6

U13

ხელოვნური

2007-2008მოედნის ზომა: 65x47

სათამაშო დროერთი თამაში: 12წთ

რაოდენობა: 9x9 (3 შერკინება 6 უკანა ხაზი)
 

პირველი მოედანი:   ლელო დიღ , ხულიგანა , ავჭალა , ქორები.

მეორე მოედანი:   აკადემია , ჯიქი , რაშები , ლაშარი.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

10:00

ლელო დიღ - ქორები

ხულიგანა - ავჭალა

10:15

აკადემია - ლაშარი

ჯიქი - რაშები

10:30

ლელო დიღ - ავჭალა

ხულიგანა - ქორები

10:45

აკადემაი - რაშები

ჯიქი - ლაშარი

11:00

ლელო დიღ - ხულიგანა

ავჭალა - ქორები

11:15

აკადემია - ჯიქი

რაშები - ლაშარი

 

 

პირველი მოედანი:  წიქარა , გორდა , ვეფხვები , მართე.

დრო

პირველი მოედანი

11:30

წიქარა - მართვე

11:45

გორდა - ვეფხვები

12:10

წიქარა - ვეფხვები

12:25

გორდა - მართვე

12:50

წიქარა - გორდა

13:05

ვეფხვები - მართვე

 

 

 

U11

ხელოვნური

2009-2010 .მოედნისზომა: 45x30

სათამაშო დრო:ერთი თამაში 10წთ

რაოდენობა: 7x7
 

პირველი მოედანი რაშები1 , წიქარა , გორდა , აკადემია , ხულიგანა.

მეორე მოედანი ვეფხვები , მართვე , ავჭალა , რაშები2.

მესამე მოედანი ჯიქი , მამონტები , ქორები , მიმინო.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

13:25

წიქარა - ხულიგანა

ვეფხვები - რაშები2

ჯიქი - მიმინო

13:40

გორდა - აკადემია

მართვე - ავჭალა

მამონტები - ქორები

13:55

რაშები1 - ხულიგანა

 

 

14:10

წიქარა - აკადემია

ვეფხვები - ავჭალა

ჯიქი - ქორები

14:25

რაშები1 - გორდა

მართვე - რაშები2

მამონტები - მიმინო

14:40

აკადემია - ხულიგანა

 

 

14:55

წიქარა - გორდა

ვეფხვები - მართვე

ჯიქი - მამონტები

15:10

რაშები1 - აკადემია

ავჭალა - რაშები2

ქორები - მიმინო

 




U9

ხელოვნური

2011-2012მოედნის ზომა:30x20

სათამაშო დრო:ერთი თამაში 7წთ.

რაოდენობა: 5x5.
 

პირველი მოედანი მამონტები , რაშები1 , აკადემია , წიქარა , მართვე.

მეორე მოედანი ჯიქი , ვეფხვები , ხულ/ქორ , ავჭალა , ლაშარი , რაშები2.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

15:30

რაშები1 - მართვე

ჯიქი - რაშები2

15:40

აკადემია - წიქარა

ვეფხვები - ლაშარი

15:50

მამონტები - მართვე

ხულ/ქორ - ავჭალა

16:00

რაშები1 - წიქარა

ჯიქი - ლაშარი

16:10

მამონტები - აკადემია

ხულ/ქორ - რაშები2

16:20

წიქარა - მართვე

ვეფხვები - ავჭალა

16:30

რაშები1 - აკადემია

ლაშარი - რაშები2

16:40

მამონტები - წიქარა

ჯიქი - ავჭალა

16:50

 

ვეფხვები - ხულ/ქორ

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

V ტური

სრულად

პარ 18/10   დიდი დიღომი, ლელო   18.00

შაბ 19/10   ქუთაისი   16.00

შაბ 19/10   ავჭალა   18.00

კვი 20/10   ნუცუბიძე   16.00

კვი 20/10   გორი, ჭალა   18.00

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

23-კაცა რაზმი    ქალაქი  |  ლაივ’სტატისტიკა    LV ანგარიში

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

_14:43$

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

$33:07_

ხუთ

03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

_10:45$

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

_08:27$

ბორჯღალოსანთა მედია’ნობათი

ჩვენი 31-კაცა რაზმი  |  მსაჯები

ოვალის ამქარი

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო