19 ოქტომბერი (შაბათი) – 13 წლამდე ასაკის ფესტივალი ქ.თბილისი ხვამლი არენა

მის: ნუშის ქუჩა 43

ზედა ხელოვნური

2007-2008მოედნის ზომა: 65x47

სათამაშო დროერთი თამაში: 12წთ

რაოდენობა: 9x9 (3 შერკინება 6 უკანა ხაზი)


 

აკადემია , ვეფხვები , ჯიქი , ხვამლი3.

აკადემია ნუც , ფესვები , გორდა , ხვამლი4.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

10:00

აკადემია - ხვამლი3

ვეფხვები - ჯიქი

10:15

აკადემია ნუც - ხვამლი4

ფესვები - გორდა

10:30

აკადემია - ჯიქი

ვეფხვები - ხვამლი3

10:45

აკადემია ნუც - გორდა

ფესვები - ხვამლი4

11:00

აკადემია - ვეფხვები

ჯიქი - ხვამლი3

11:15

აკადემია ნუც - ფესვები

გორდა - ხვამლი4

 

ლელო დიღ 1 , წიქარა , თელავი , ლეგიონი.

ლელო დიღ 2 , ავჭალა , ბუღები , სურამი.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

11:30

ლელო დიღ1 , ლეგიონი

წიქარა - თელავი

11:45

ლელო დიღ2 - სურამი

ავჭალა - ბუღები

12:00

ლელო დიღ1 - თელავი

წიქარა - ლეგიონი

12:15

ლელო დიღ2 - ბუღები

ავჭალა - სურამი

12:30

ლელო დიღ1 - წიქარა

თელავი - ლეგიონი

12:45

ლელო დიღ2 - ავჭალა

ბუღები - სურამი

 

ხარები1 , ლელო ვარ1 , არმაზი , ქორები.

ხარები2 , ლელო ვარ2 , ლაშარი , არმია/შავნაბადა.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

13:00

ხარები1 - ქორები

ლელო ვარ1 - არმაზი

13:15

ხარები2 - არმ/შავ

ლელო ვარ2 - ლაშარი

13:30

ხარები1 - არმაზი

ლელო ვარ1 - ქორები

13:45

ხარები2 - ლაშარი

ლელო ვარ2 - არმ/შავ

14:00

ხარები1 - ლელო ვარ1

არმაზი - ქორები

14:15

ხარები2 - ლელო ვარ2

ლაშარი - არმ/შავ


 

ხვამლი1 , რაშები1 , ლელო1 , ხულიგანა.

ხვამლი2 , რაშები2 , ლელო2 , ყოჩები ბოლ/კაზ.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

14:30

ხვამლი1 - ხულიგანა

რაშები1 - ლელო1

14:45

ხვამლი2 - ყოჩები ბოლ/კაზ

რაშები2 - ლელო2

15:00

ხვამლი1 - ლელო1

რაშები1 - ხულიგანა

15:15

ხვამლი2 - ლელო2

რაშები2 - ყოჩები ბოლ/კაზ

15:30

ხვამლი1 - რაშები1

ლელო1 - ხულიგანა

15:45

ხვამლი2 - რაშები2

ლელო2 - ყოჩები ბოლ/კაზ


 

ყოჩები1 , ყოჩები2 , ლოკომოტივი , ჩოხოსნები , მართვე.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

16:00

ყოჩები2 - მართვე

ლოკომოტივი - ჩოხოსნები

16:25

ყოჩები1 - მართვე

ყოჩები2 - ჩოხოსნები

16:50

ყოჩები1 - ლოკომოტივი

ჩოხოსნები - მართვე

17:15

ყოჩები2 - ლოკომოტივი

ყოჩები1 - ჩოხოსნები

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

VIII ტური

სრულად

პარ 15/11   ბათუმი   17.00

შაბ 16/11   რაგბი პლატო   15.00

შაბ 16/11   ავჭალა   17.00

კვი 17/11   რაგბი პლატო   15.00

კვი 17/11   გორი, ჭალა   17.00

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო