27 ოქტომბერი. დასავლეთ საქართველოს ბავშვთა სარაგბო ფესტივალი. ქ. ფოთი. ფოთი არენას რაგბის მოედანი.

27.10.2019წ. კვირა.

2009-2010წ.დ. რაოდენობა 7X7. დრო 30წთ. 2X5წთ. შესვენება 5წთ.

მონაწილე გუნდები: ბათ.ღლონტი; ნადირაძე, ლომიძე; ჩაქვი; ქობულეთი; ფოთი#1; ფოთი#2; ოზურგეთი; “არესი”-ჯანაშია; “აია-გულვერდაშვილი”, ჩუბინიძე; ტყიბული; წიათურა; ზესტაფონი; ცაგერი

დრო

გუნდები

შედეგი

დრო

გუნდები

შედეგი

11:00

ფოთი#1-ჯანაშია

 

13:15

ფოთი#1-ჭიათურა

 

11:15

ფოთი#2-ჩუბინიძე

 

13:30

ჯანაშია-ქობულეთი

 

11:30

ბათ.ღლონტი-აიაგულვერდაშვილი

 

13:45

ბათ.ღლონტი-ჩუბინიძე

 

11:45

ნადირაძე-ზესტაფონი

 

14:00

ზესტაფონი-ჩაქვი

 

12:00

ჩაქვი-ტყობული

 

14:15

გულვერდაშვილი-ტყიბული

 

12:15

ქობულეთი-ჭიათურა

 

1430

ბათ.ლომიძე-ოზურგეთი

 

12:30

ბათ.ლომიძე-ცაგერი

 

15:00

ბათ.ნადირაძე-ფოთი#2

 

12:45

ოზურგეთი-ჩოხატაური

 

15:15

ცაგერი-ჩოხატაური

 

 



(2011-2012).. რაოდენობა 5X5. თამაშის დრო 7წთ.

მონაწილე გუნდები: ფოთი#1; ოზურგეთი; “’არესი”-ჯანაშია; “აია”-გულვერდაშვილი; ჩუბინიძე; ტყიბული; ჭიათურა; ზესტაფონი; ცაგერი; ქედა.

 

დრო

გუნდები

შედეგი

დრო

გუნდები

შედეგი

12:00

ფოთი-ჭიათურა

 

13:30

ტყიბული-ჭიათურა

 

12:15

ჩუბინიძე-ტყიბული

 

13:45

ფოთი-ჩუბინიძე

 

12:30

ოზურგეთი-ჯანაშია

 

14:00

ოზურგეთი-ზესტაფონი

 

12:45

გულვერდაშვილი-ზესტაფონი

 

14:15

ჯანაშია-ქედა

 

13:00

ჩაგერი-ქედა

 

14:30

ცაგერი-გულვერდაშვილი

 

 

 

საქართველოს რაგბის კავშირის

დასავლეთ საქართველოს

საქმიანობის კოორდინატორი:        /. დიაკონიძე/

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

VIII ტური

სრულად

პარ 15/11   ბათუმი   17.00

შაბ 16/11   რაგბი პლატო   15.00

შაბ 16/11   ავჭალა   17.00

კვი 17/11   რაგბი პლატო   15.00

კვი 17/11   გორი, ჭალა   17.00

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო