2 ნოემბერი (შაბათი) – 13 წლამდე ასაკის ფესტივალი ქ.თბილისი ხვამლი არენა

მის: ნუშის ქუჩა 43

ზედა ხელოვნური

2007-2008მოედნის ზომა: 65x47

სათამაშო დროერთი თამაში: 12წთ

რაოდენობა: 9x9 (3 შერკინება 6უკანა ხაზი)


 

ხვამლი1 , ლელო1 , აკადემია , ჩოხოსნები.

ხვამლი2 , ლელო2 , აკადემია ნუც , ყოჩები ბოლ/კაზ.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

10:00

ხვამლი1 - ჩოხოსნები

ლელო1 - აკადემია

10:15

ხვამლი2 - ყოჩები ბოლ/კაზ

ლელო2 - აკადემია ნუც

10:30

ხვამლი1 - აკადემია

ლელო1 - ჩოხოსნები

10:45

ხვამლი2 - აკადემია ნუც

ლელო2 - ყოჩები ბოლ/კაზ

11:00

ხვამლი1 - ლელო1

აკადემია - ჩოხოსნები

11:15

ხვამლი2 - ლელო2

აკადემია ნუც - ყოჩები ბოლ/კაზ

 

 

ლელო ვარ1 , ავჭალა , ქორები , ხვამლი3.

ლელო ვარ2 , წიქარა , იუნკერები , ხვამლი4.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

11:30

ლელო ვარ1 - ხვამლი3

ავჭალა - ქორები

11:45

ლელო ვარ2 - ხვამლი4

წიქარა - იუნკერები

12:00

ლელო ვარ1 - ქორები

ავჭალა - ხვამლი3

12:15

ლელო ვარ2 - იუნკერები

წიქარა - ხვამლი4

12:30

ლელო ვარ1 - ავჭალა

ქორები - ხვამლი3

12:45

ლელო ვარ2 - წიქარა

იუნკერები - ხვამლი4

 

 

თელავი , ლაშარი , გორდა , სურამი.

ლოკომოტივი , ფესვები , ხაშური , ბუღები.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

13:00

თელავი - სურამი

ლაშარი - გორდა

13:15

ლოკომოტივი - ბუღები

ფესვები - ხაშური

13:30

თელავი - გორდა

ლაშარი - სურამი

13:45

ლოკომოტივი - ხაშური

ფესვები - ბუღები

14:00

თელავი - ლაშარი

გორდა - სურამი

14:15

ლოკომოტივი - ფესვები

ხაშური - ბუღები


 

ლელო საბ1 , ხულიგანა1 , ჯიქი , ვეფხვები.

ლელო საბ2 , ხულიგანა2 , არმაზი , მართვე.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

14:30

ლელო საბ1 - ვეფხვები

ხულიგანა1 - ჯიქი

14:45

ლელო საბ2 - მართვე

ხულიგანა2 - არმაზი

15:00

ლელო საბ1 - ჯიქი

ხულიგანა1 - ვეფხვები

15:15

ლელო საბ2 - არმაზი

ხულიგანა2 - მართვე

15:30

ლელო საბ1 - ხულიგანა1

ჯიქი - ვეფხვები

15:45

ლელო საბ2 - ხულიგანა2

არმაზი - მართვე

 

 

ლელო დიღ1 , რაშები1 , ყოჩები1 , ხარები1.

ლელო დიღ2 , რაშები2 , ყოჩები2 , არმია , ხარები2.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

16:00

ლელო დიღ1 - ხარები1

რაშები2 - ხარები2

16:15

რაშები1 - ყოჩები1

ყოჩები2 - არმია

16:30

 

ლელო დიღ2 - ხარები2

16:45

ლელო დიღ1 - ყოჩები1

რაშები2 - არმია

17:00

რაშები1 - ხარები1

ლელო დიღ2 - ყოჩები2

17:15

 

არმია - ხარები2

17:30

ლელო დიღ1 - რაშები1

რაშები2 - ყოჩები2

17:45

ყოჩები1 - ხარები1

ლელო დიღ2 - არმია

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

VIII ტური

სრულად

პარ 15/11   ბათუმი   17.00

შაბ 16/11   რაგბი პლატო   15.00

შაბ 16/11   ავჭალა   17.00

კვი 17/11   რაგბი პლატო   15.00

კვი 17/11   გორი, ჭალა   17.00

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო