3 ნოემბერი (კვირა) – 11 და 9 წლამდე ასაკის ფესტივალი ქ.თბილისი " ავჭალის სარაგბო ბაზა "

მის: დ.სარაჯიშვილის გამ 27

ხელოვნური

U11

2009-2010 .მოედნისზომა: 45x30

სათამაშო დრო:ერთი თამაში 10წთ, რაოდენობა: 7x7.

 

პირველი მოედანი ლელო ვარ1 , ხარები1 , არმია1 , აკადემია , ავჭალა.

მეორე მოედანი-        აკადემია ნუც , არმია2 , ლელო ვარ2 , ხარები2 , წიქარა.

მესამე მოედანი      ჯიქი , მართვე , მიმინო , ჩოხოსნები , ყოჩები ბოლ/კაზ.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

11:00

ხარები1 - ავჭალა

არმია2 - წიქარა

მართვე - ყოჩ ბოლ/კაზ

11:15

არმია1 - აკადემია

ლელო ვარ2 - ხარები2

მიმინო - ჩოხოსნები

11:30

ლელო ვარ1 - ავჭალა

აკადემია ნუც - წიქარა

ჯიქი - ყოჩ ბოლ/კაზ

11:45

ხარები1 - აკადემია

არმია2 - ხარები2

მართვე - ჩოხოსნები

12:00

ლელო ვარ1 - არმია1

აკადემია ნუც - ლელო ვარ2

ჯიქი - მიმინო

12:15

აკადემია - ავჭალა

ხარები2 - წიქარა

ჩოხოსნები - ყოჩ ბო/კაზ

12:30

ხარები1 - არმია1

არმია2 - ლელო ვარ2

მართვე - მიმინო

12:45

ლელო ვარ1 - აკადემია

აკადემია ნუც - ხარები2

ჯიქი - ჩოხოსნები




პირველი მოედანი ხვამლი1 , არმაზი , მამონტები1 , ლელო დიღ1 , ლოკომოტივი.

მეორე მოედანი      ლელო დიღ2 , ლელო საბ1 , ხულიგანა1 , ხვამლი2 , მამონტები2.

მესამე მოედანი      თელავი , ქორები , გორდა , ხულიგანა2 , ლელო საბ2.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

13:00

არმაზი - ლოკომოტივი

ლელო საბ1 - მამონტები2

ქორები - ლელო საბ2

13:15

მამონტები1 - ლელო დიღ1

ხულიგანა1 - ხვამლი2

გორდა - ხულიგანა2

13:30

ხვამლი1 - ლოკომოტივი

ლელო დიღ2 - მამონტები2

თელავი - ლელო საბ2

13:45

არმაზი - ლელო დიღ1

ლელო საბ1 - ხვამლი2

ქორები - ხულიგანა2

14:00

ხვამლი1 - მამონტები1

ლელო დიღ2 - ხულიგანა1

თელავი - გორდა

14:15

ლელო დიღ1- ლოკომოტივი

ხვამლი2 - მამონტები2

ხულიგანა2 - ლელო საბ2

14:30

არმაზი - მამონტები1

ლელო საბ1 - ხულიგანა1

ქორები - გორდა

14:45

ხვამლი1 - ლელო დიღ1

ლელო დიღ2 - ხვამლი2

თელავი - ხულიგანა2


 

პირველი მოედანი:   ყოჩები1 , მერანი1 , რაშები1 , ვეფხვები , ბუღები.

მეორე მოედანი:        რაშები2 , რაშები3 , ყოჩები2 , მერანი2 , ფესვები/ვეფხვები.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

15:00

მერანი1 - ბუღები

რაშები3 - ფეს/ვეფ

15:15

რაშები1 - ვეფხვები

ყოჩები2 - მერანი2

15:30

ყოჩები1 - ბუღები

რაშები2 - ფეს/ვეფ

15:45

მერანი1 - ვეფხვები

რაშები3 - მერანი2

16:00

ყოჩები1 - რაშები1

რაშები2 - ყოჩები2

16:15

ვეფხვები - ბუღები

მერანი2 - ფეს/ვეფ

16:30

მერანი1 - რაშები1

რაშები3 - ყოჩები2

16:45

ყოჩები1 - ვეფხვები

რაშები2 - მერანი2

 



U9

2011– 2012მოედნის ზომა:30x20

სათამაშო დროერთი თამაში 7წთ. რაოდენობა: 5x5.

 

 

პირველი მოედანი აკადემია , ლელო დიღ1 , ვეფხვები , ხვამლი1 , მერანი1.

მეორე მოედანი-        ლელო დიღ2 , აკადემია ვაკ , ხვამლი2 , მერანი2 , ბუღები.

მესამე მოედანი      ხვამლი3 , წიქარა , აკადემია ნუც , არმაზი , ლელო საბ , ჩოხო/იუნ.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

17:30

ლელო დიღ1 - მერანი1

აკადემია ვაკ - ბუღები

ხვამლი3 - ჩოხ/იუნკ

17:40

ვეფხვები - ხვამლი1

ხვამლი2 - მერანი2

წიქარა - ლელო საბ

17:50

აკადემია - მერანი1

ლელო დიღ2 - ბუღები

აკადემია ნუც - არმაზი

18:00

ლელო დიღ1 - ხვამლი1

აკადემია ვაკ - მერანი2

ხვამლი3 - ლელო საბ

18:10

აკადემია - ვეფხვები

ლელო დიღ2 - ხვამლი2

აკადემია ნუც - ჩოხ/იუნკ

18:20

ხვამლი1 - მერანი1

მერანი2 - ბუღები

წიქარა - არმაზი

18:30

ლელო დიღ1 - ვეფხვები

აკადემია ვაკ - ხვამლი2

ლელო საბ - ჩოხ/იუნკ

18:40

აკადემია - ხვამლი1

ლელო დიღ2 - მერანი2

ხვამლი3 - არმაზი

18:50

 

 

წიქარა - აკადემია ნუც

 

 

პირველი მოედანი ლელო ვარ1 , ხარები1 , ჯიქი , რაშები1 , არმია1.

მეორე მოედანი-        ხარები2 , რაშები2 , ლელო ვარ2 , მამონტები1 , ყოჩები , ლაშარი.

მესამე მოედანი      ავჭალა , მამონტები2 , არმია2 , ქორები , მართვე , რაშები3.

დრო

პირველი მოედანი

მეორე მოედანი

მესამე მოედანი

19:00

ხარები1 - არმია1

ხარები2 - ლაშარი

ავჭალა - რაშები3

19:10

ჯიქი - რაშები1

რაშები2 - ყოჩები

მამონტები2 - მართვე

19:20

ლელო ვარ1 - არმია1

ლელო ვარ2 - მამონტები1

არმია2 - ქორები

19:30

ხარები1 - რაშები1

ხარები2 - ყოჩები

ავჭალა - მართვე

19:40

ლელო ვარ1 - ჯიქი

ლელო ვარ2 - ლაშარი

არმია2 - რაშები3

19:50

რაშები1 - არმია1

რაშები2 - მამონტები1

მამონტები2 - ქორები

20:00

ხარები1 - ჯიქი

ყოჩები - ლაშარი

მართვე - რაშები3

20:10

ლელო ვარ1 - რაშები1

ხარები2 - მამონტები1

ავჭალა - ქორები

20:20

 

რაშები2 - ლელო ვარ2

მამონტები2 - არმია2

 

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

 

VIII ტური

სრულად

პარ 15/11   ბათუმი   17.00

შაბ 16/11   რაგბი პლატო   15.00

შაბ 16/11   ავჭალა   17.00

კვი 17/11   რაგბი პლატო   15.00

კვი 17/11   გორი, ჭალა   17.00

საცნობარო

2019-20 სეზონის სიახლეები

წვრთნა  "მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

შეცვლის ბარათი  |  ქულათა ტოლობა

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

ყველა [84] გუნდის საკონტაქტო ინფო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო