10 ნოემბერი. დასავლეთ საქართველოს ბავშვთა სარაგბო ფესტივალი. ქ. ქუთაისი. ქუთაისის რაგბი არენას რაგბის მოედანი.

10.11..2019წ. კვირა.

2009-2010წ.დ. რაოდენობა 7X7. დრო 30წთ. 2X5წთ. შესვენება 5წთ.

მონაწილე გუნდები: ბათ.ღლონტი, ნადირაძე, ქობულეთი, ფურტიო, ზესტაფონი, ჭიათურა, საჩხერე, ცაგერი, ქუთაისი-ზიბზიბაძე, სვანაძე.

დრო

გუნდები

შედეგი

დრო

გუნდები

შედეგი

11:00

სვანაძე-ზესტაფონი

 

12:15

სვანაძე-ფურტიო

 

11:15

ზიბზიბაძე-ქობულეთი

 

12:30

ჭიათურა-ზიბზიბაძე

 

11:30

ბათ.ღლონტი-ცაგერი

 

12:45

ბათ.ღლონტი-საჩხერე

 

11:45

ბათ.ნადირაძე-საჩხერე

 

13:00

ნადირაძე-ზესტაფონი

 

12:00

ჭიათურა-ფურტიო

 

14:15

ქობულეთი-ცაგერი

 

 

 

მონაწილე გუნდები: ბათ.ღონიძე, სერგი, ჩაქვი, ფოთი#1, ფოთი#2, მარტვილი, ტყიბული, ჩუბინიძე, ჯანაშია#1, გულვერდაშვილი, ჯანაშია#2.

დრო

გუნდები

შედეგი

დრო

გუნდები

შედეგი

11:00

ჩუბინიძე-ჩაქვი

 

12:30

ჩუბინიძე-ფოთი#1

 

11:15

გულვერდაშვილი-ფოთი#1

 

12:45

გულვერდაშვილი-ჩაქვი

 

11:30

ბათ.ღონიძე-ჯანაშია#1

 

13:00

ღონიძე-ჯანაშია#2

 

11:45

ბათ.სერგი-ჯანაშია#2

 

13:15

ბათ.სერგი-ჯანაშია#1

 

12:00

ფოთი#2-მარტვილი

 

13:30

ფოთი#2-ტყიბული

 

12:15

ტყიბული-ჯანაშია#2

 

13:45

მარტვილი-გულვერდაშვილი

 

 

(2011-2012..) რაოდენობა 5X5; თამაშის დრო 7წთ.

მონაწილე გუნდები: ფურტიო, ქედა, ფოთი, ზესტაფონი, ჭიათურა, საჩხერე, ტყიბული, ცაგერი, ჩუბინიძე, ჯანაშია, გულვერდაშვილი.

დრო

გუნდები

შედეგი

დრო

გუნდები

შედეგი

11:00

ჩუბინიძე-ზესტაფონი

 

12:30

ჩუბინიძე-ფურტიო

 

11:15

ტყიბული-ცაგერი

 

12:45

ქედა-ზესტაფონი

 

11:30

ჭიათურა-ფოთი

 

13:00

ჭიათურა-საჩხერე

 

11:45

ფურტიო-ქედა

 

13:15

ტყიბული-ჯანაშია

 

12:00

ჯანაშია-საჩხერე

 

13:30

ცაგერი-გულვერდაშვილი

 

12:15

გულვერდაშვილი-ჭიათურა

 

13:45

ფოთი-ჭიათურა

 

საქართველოს რაგბის კავშირის

დასავლეთ საქართველოს

საქმიანობის კოორდინატორი:                /. დიაკონიძე/

უკან დაბრუნება  
 
 
საქართველოს დრო
 

დიდი 10

VIII ტური    15-17/11

პირველი ლიგა

 

VIII ტური

სრულად

კვი 10/11   პატარძეული   15.00

ოვალის ამქარი

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

 

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო